Piekarnia Narew znajduje się w Tykocinie, we wschodniej części województwa podlaskiego – malowniczej krainie pełnej atrakcji turystycznych. Piekarnia zaopatruje w pieczywo mieszkańców Tykocina oraz okoliczne miejscowości.

Nasza działalność rozpoczęła się w 2003 roku. Jesteśmy małą, rzemieślniczą piekarnią z ogromnym potencjałem, stawiamy na wysoką jakość produktów. Wieloletnie doświadczenie przy wyrobie pieczywa oparte jest na pasji i tradycji.
Używamy wyłącznie wysokiej jakości produktów – przy wypieku chleba bazujemy na naturalnym zakwasie. Przestrzeganie norm technologicznych i receptur pozwala na osiąganie rewelacyjnych właściwości smakowo-odżywczych naszych wyrobów.
Jak wiadomo nie samym chlebem człowiek żyje – piekarnia posiada szeroką gamę wyrobów cukierniczych, począwszy od pysznych drożdżówek, pączków, babeczek, po wspaniałe serniki, ciasta i torty. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, dlatego codziennie dokładamy starań, aby jakość i smak pieczywa były na najwyższym poziomie.

JAKOŚĆ WYROBÓW

MÓJ SŁONECZNIK

KAJZERKA

z NUTELLĄ

ROGALIKI z CZEKOLADĄ

BUŁKA Z KRUSZONKĄ

PĄCZKI KULECZKI

PIEKARNIA NAREW
TYKOCIN ul.PIEKARSKA 13